Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
Bestuur
Bestuurslid

Sven Van Assche

Voorzitter

0477423802

sven.van.assche1@telenet.be

Werner Hertmans

Penningmeester

0474392510

werner_pascale@hotmail.com

Pascale Nielandt

Sportbestuurder Dames

0479769777

werner_pascale@hotmail.com

Paul Van Nuffel

Sportbestuurder Heren

0496862231

pvn@logperf.be

Dirk Clement

Feestcomité

0473878034

dirkclement55@gmail.com

Dean Joris

Externe Events

0486210574

dean.joris2@skynet.be

Sonja Siereveld

Sponsoring

0486356934

sonja.siereveld.13605@axa-bank.be

Bruno Legrand

Sportbestuurder Jeugd

0486966103

legrand.bruno@telenet.be

Wauter Jannes

Uitbating Cafetaria

0497996849

wauter.jannes@telenet.be

Yvan Verlinden

Voorzitter Jeugd

0473553483

yvan.verlinden@telenet.be

Marc Koreman

Sport Directeur

0496530664

marc.koreman@telenet.be

Sven Pelgrims

Secretariaat

0496516132

sven.pelgrims@myonline.be

Jeugdbestuur
Er is nog geen informatie over de jeugdbestuursleden beschikbaar.