Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
Teamfoto
Dames 2

Coaches

Sven Van Camp

Coach

Thomas Liekens

Assistent-coach

Spelers

Ilke Pelgrims

#0

Guard

1970

100cm

Monica Schellemans

#0

Guard

1970

100cm

Nena Schuurmans

#0

Guard

1970

100cm

Vreny Van Driel

#0

Guard

1970

100cm

Stien Van Minnebruggen

#0

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
01-09-2018
Oefen
17.00 BC Maasmechelen DSE A 79- 64 Phantoms Basket Boom DSE B Sportcomplex De Helix
11-08-2018
Oefen
18.30 BBC Houtem DSE A 55- 72 Phantoms Basket Boom DSE B De Fabriek
01-09-2018
Oefen
18.30 Amon Jeugd Gentson DSE B 52- 78 Phantoms Basket Boom DSE B Leopoldskazerne
24-03-2019
Beker
Phantoms Basket Boom DSE A - Phantoms Basket Boom DSE B
20-02-2019
Beker
19.15 K-Basketteam Kortrijk DSE A 60- 73 Phantoms Basket Boom DSE B SC Mimosa
06-02-2019
Beker
19.00 Phantoms Basket Boom DSE B 73- 61 K-Basketteam Kortrijk DSE A Braxhall
16-12-2018
Beker
13.00 Antwerp Giants DSE B 63- 82 Phantoms Basket Boom DSE B Basketcampus Gasthuishoeve
27-10-2018
Beker
20.30 Phantoms Basket Boom DSE B 60- 47 Bent Merkschoenen Waregem DSE A Braxhall
29-08-2018
Beker
20.30 BC Guco Lier Vzw DSE A 52- 76 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Sint Gummaruscollege
26-08-2018
Beker
13.00 Phantoms Basket Boom DSE B 77- 45 K-Basketteam Kortrijk DSE B Braxhall
11-09-2018
Beker
21.00 Phantoms Basket Boom DSE B 72- 59 Basket Willebroek DSE A Braxhall
11-11-2018 18.00 KB Oostende Bredene DSE A 49- 54 Phantoms Basket Boom DSE B Ter Polder
06-04-2019 18.30 BBC Wildcats Gavere DSE A - Phantoms Basket Boom DSE B De Vierklaver
20-10-2018 20.45 K-Basketteam Kortrijk DSE B 55- 71 Phantoms Basket Boom DSE B SC Mimosa
15-09-2018 20.30 KBBC Bavi Gent DSE A 44- 89 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Neptunus
06-01-2019 11.00 BC Knokke-Heist DSE A 48- 91 Phantoms Basket Boom DSE B De Stormmeeuw
06-10-2018 18.30 Basket Meetjesland DSE A 51-124 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Kaprijke Berkakker
15-12-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 73- 69 Phantoms Basket Boom DSE B Zaal d'Hoogploate
23-02-2019 18.00 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B - Phantoms Basket Boom DSE B De Burcht
19-01-2019 16.00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 54-108 Phantoms Basket Boom DSE B Gemeentelijke Sporthal Laarne
25-11-2018 15.00 Gent-Oost Eagles DSE A 62- 82 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Melle Vogelhoek
09-03-2019 17.45 Antwerp Giants DSE B - Phantoms Basket Boom DSE B Basketcampus Gasthuishoeve
30-03-2019 20.30 Mibac Middelkerke DSE A - Phantoms Basket Boom DSE B Sporhal De Branding
09-02-2019 16.30 BBC Houtem DSE B 62- 90 Phantoms Basket Boom DSE B De Fabriek
02-03-2019 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B - KB Oostende Bredene DSE A Braxhall
08-12-2018 18.45 Phantoms Basket Boom DSE B 116- 39 BBC Wildcats Gavere DSE A Braxhall
16-02-2019 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 74- 59 K-Basketteam Kortrijk DSE B Braxhall
12-01-2019 18.45 Phantoms Basket Boom DSE B 92- 37 KBBC Bavi Gent DSE A Braxhall
09-09-2018 15.00 Phantoms Basket Boom DSE B 92- 41 BC Knokke-Heist DSE A Braxhall
02-02-2019 16.30 Phantoms Basket Boom DSE B 95- 45 Basket Meetjesland DSE A Braxhall
13-04-2019 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B - "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Braxhall
03-11-2018 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 85- 49 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B Braxhall
01-11-2018 11.00 Phantoms Basket Boom DSE B 60- 51 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B Braxhall
16-03-2019 16.30 Phantoms Basket Boom DSE B - Gent-Oost Eagles DSE A Braxhall
18-11-2018 15.00 Phantoms Basket Boom DSE B 79- 56 Antwerp Giants DSE B Braxhall
01-12-2018 16.30 Phantoms Basket Boom DSE B 94- 57 Mibac Middelkerke DSE A Braxhall
13-10-2018 16.15 Phantoms Basket Boom DSE B 80- 48 BBC Houtem DSE B Braxhall
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
1 Phantoms Basket Boom DSE B 19 18 1 0 0 1645 980 665 55
2 K-Basketteam Kortrijk DSE B 19 15 4 0 0 1250 1035 215 49
3 KB Oostende Bredene DSE A 19 15 4 0 0 1318 1007 311 49
4 Antwerp Giants DSE B 19 13 6 0 0 1235 1088 147 45
5 BC Knokke-Heist DSE A 19 11 8 0 0 1272 1290 -18 41
6 BBC Houtem DSE B 19 10 9 0 0 1173 1215 -42 39
7 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 19 10 9 0 0 1109 1104 5 39
8 Mibac Middelkerke DSE A 19 9 10 0 0 1260 1269 -9 37
9 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 19 7 12 0 0 1170 1285 -115 33
10 KBBC Bavi Gent DSE A 19 7 11 0 1 928 1156 -228 32
11 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 19 6 13 0 0 979 1079 -100 31
12 Gent-Oost Eagles DSE A 19 5 14 0 0 994 1193 -199 29
13 Basket Meetjesland DSE A 19 5 14 0 0 1084 1399 -315 29
14 BBC Wildcats Gavere DSE A 19 2 17 0 0 1043 1360 -317 23

Trainingsuren

Braxhall
Dag Tijdstip Sporthal
Maandag 19.30u - 21.00u Braxhall
Woensdag 19.30u - 21.00u Braxhall
Vrijdag 21.00u - 22.30u Braxhall