Logo
Dames Heren Jeugd Clubinfo Contact
Teamfoto
Dames 1e Provinciale Antwerpen

Coach

Stef Van Camp

Coach

Spelers

Laura Burger

#0

Guard

1970

100cm

Maxime Clement

#0

Guard

1970

100cm

Jente De Boeck

#0

Guard

1970

100cm

Cato Dhooge

#0

Guard

1970

100cm

Caro Everaerts

#0

Guard

1970

100cm

Kelly Hamers

#0

Guard

1970

100cm

Annick Hertmans

#0

Guard

1970

100cm

Tamaya Van Criekinge

#0

Guard

1970

100cm

Jolien Van der Smissen

#0

Guard

1970

100cm

An Van Laere

#0

Guard

1970

100cm

Eveline Nijs

#0

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
03-09-2017 16.00 Bonheiden Basketball DSE A 48- 43 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Berentrode
25-11-2017 20.30 Antwerp Giants DSE B 71- 56 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Roosendael
20-01-2018 18.30 Phantoms Basket Boom DSE B 61- 70 Bonheiden Basketball DSE A Braxhall
09-12-2017 20.30 Phantoms Basket Boom DSE B 37- 59 Antwerp Giants DSE B Braxhall
28-10-2017 18.00 Phantoms Basket Boom DSE B 48- 56 Basket Willebroek DSE C Braxhall
21-10-2017 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 45- 69 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B Braxhall
10-02-2018 18.00 Phantoms Basket Boom DSE B 55- 59 Gembo Borgerhout DSE A Braxhall
17-02-2018 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 38- 50 BBC Lyra Nila Nijlen DSE B Braxhall
23-09-2017 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 58- 52 Pitzemburg Mechelen DSE A Braxhall
18-11-2017 20.00 Phantoms Basket Boom DSE B 54- 59 BBC Schelle DSE B Braxhall
27-01-2018 18.30 Phantoms Basket Boom DSE B 67- 34 Fellows Ekeren BBC DSE A Braxhall
06-01-2018 18.30 Phantoms Basket Boom DSE B 75- 37 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B Braxhall
24-03-2018 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B - Aartselaar BBC DSE A Braxhall
03-02-2018 18.00 Phantoms Basket Boom DSE B 60- 53 BC Guco Lier Vzw DSE A Braxhall
07-10-2017 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 57- 60 Duffel B.B.C. DSE A Braxhall
14-01-2018 11.30 Basket Willebroek DSE C 55- 62 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal de Schalk
06-04-2018 20.30 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B - Phantoms Basket Boom DSE B TC Heiveld hal 3
16-09-2017 18.30 Gembo Borgerhout DSE A 66- 63 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Luysbekelaar
11-11-2017 19.00 BBC Lyra Nila Nijlen DSE B 46- 36 Phantoms Basket Boom DSE B Gemeentelijke Sporthal Nijlen
03-03-2018 18.45 Pitzemburg Mechelen DSE A - Phantoms Basket Boom DSE B Stedelijke Sporthal Winketkaai
10-03-2018 18.15 BBC Schelle DSE B - Phantoms Basket Boom DSE B Sportschuur De Griene
30-09-2017 16.00 Fellows Ekeren BBC DSE A 39- 58 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal t Venneke
16-12-2017 14.30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B 50- 65 Phantoms Basket Boom DSE B Sportpark Brasel
14-10-2017 19.00 Aartselaar BBC DSE A 53- 54 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal De Twee Ringen
09-09-2017 18.45 BC Guco Lier Vzw DSE A 60- 67 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Sint Gummaruscollege
17-03-2018 19.30 Duffel B.B.C. DSE A - Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Rooienberg
12-01-2018
Beker
21.15 Phantoms Basket Boom DSE B 0- 20 AFOR BBC Schelle DSE B Braxhall
02-12-2017
Beker
16.00 Oxaco BBC Boechout DSE A 47- 73 Phantoms Basket Boom DSE B Sportpark Sneppenbos
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
1 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B 21 20 1 0 0 1644 961 683 61
2 Bonheiden Basketball DSE A 20 14 6 0 0 1237 1101 136 48
3 BBC Schelle DSE B 21 13 8 0 0 1234 1190 44 47
4 Duffel B.B.C. DSE A 19 14 5 0 0 1121 1015 106 47
5 Aartselaar BBC DSE A 21 12 9 0 0 1208 1175 33 45
6 Gembo Borgerhout DSE A 21 12 9 0 0 1189 1161 28 45
7 BC Guco Lier Vzw DSE A 21 12 9 0 0 1234 1149 85 45
8 Basket Willebroek DSE C 21 9 12 0 0 1164 1247 -83 39
9 Phantoms Basket Boom DSE B 21 9 12 0 0 1159 1146 13 39
10 Pitzemburg Mechelen DSE A 20 7 13 0 0 1107 1216 -109 34
11 Antwerp Giants DSE B 20 7 13 0 0 1132 1217 -85 34
12 Fellows Ekeren BBC DSE A 20 6 14 0 0 1048 1249 -201 32
13 BBC Lyra Nila Nijlen DSE B 19 6 13 0 0 858 1004 -146 31
14 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B 21 2 19 0 0 958 1462 -504 25

Trainingsuren

Braxhall
Dag Tijdstip Sporthal
Maandag 20.30u - 22.00u Braxhall
Woensdag 20.30u - 22.00u Braxhall