Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
Dames 3

Coach

Thomas Liekens

Coach

Spelers

Jente De Boeck

#0

Guard

1970

100cm

Cato D'Hooge

#0

Guard

1970

100cm

Sabrina Scherps

#0

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
02-09-2018
Oefen
13.30 Phantoms Basket Boom DSE C 69- 41 Lubbeek B-Ball-Stars DSE A Braxhall
21-10-2018 13.00 Phantoms Basket Boom DSE C 87- 52 Fellows Ekeren BBC DSE A Braxhall
05-01-2019 20.30 Phantoms Basket Boom DSE C - Koninklijke Herentalse BBC DSE A Braxhall
24-02-2019 13.00 Phantoms Basket Boom DSE C - Basket Willebroek DSE C Braxhall
09-03-2019 20.00 Phantoms Basket Boom DSE C - KBBC T&T Turnhout DSE A Braxhall
27-10-2018 18.30 Phantoms Basket Boom DSE C 63- 40 Mercurius BBC Berchem DSE A Braxhall
16-03-2019 16.30 Phantoms Basket Boom DSE C - Aartselaar BBC DSE A Braxhall
19-01-2019 20.30 Phantoms Basket Boom DSE C - BC Guco Lier Vzw DSE B Braxhall
29-09-2018 18.00 Phantoms Basket Boom DSE C 50- 64 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C Braxhall
06-10-2018 20.00 Phantoms Basket Boom DSE C 37- 55 BBC Schelle DSE A Braxhall
30-03-2019 20.00 Phantoms Basket Boom DSE C - Duffel K.B.B.C. DSE A Braxhall
14-10-2018 11.00 Phantoms Basket Boom DSE C 81- 59 Olicsa Antwerpen DSE A Braxhall
08-12-2018 16.30 Phantoms Basket Boom DSE C 80- 54 Gembo Borgerhout DSE A Braxhall
10-11-2018 20.00 Phantoms Basket Boom DSE C 71- 64 Bonheiden Basketball DSE A Braxhall
16-02-2019 20.00 Fellows Ekeren BBC DSE A - Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal t Venneke
08-09-2018 19.30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A 40- 74 Phantoms Basket Boom DSE C Atheneum De Vesten
04-11-2018 11.30 Basket Willebroek DSE C 58- 59 Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal de Schalk
17-11-2018 18.00 KBBC T&T Turnhout DSE A 61- 52 Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal St. Victor
12-01-2019 18.00 Mercurius BBC Berchem DSE A - Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal Het Rooi
24-11-2018 20.00 Aartselaar BBC DSE A 50- 60 Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal De Twee Ringen
22-09-2018 18.45 BC Guco Lier Vzw DSE B 48- 71 Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal Sint Gummaruscollege
15-12-2018 18.45 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C 69- 44 Phantoms Basket Boom DSE C Stedelijke Sporthal Winketkaai
02-02-2019 20.30 BBC Schelle DSE A - Phantoms Basket Boom DSE C Sportschuur De Griene
01-12-2018 19.30 Duffel K.B.B.C. DSE A 76- 41 Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal Rooienberg
09-02-2019 20.00 Olicsa Antwerpen DSE A - Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal St-Ludgardis
23-03-2019 20.30 Gembo Borgerhout DSE A - Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal Luysbekelaar
02-03-2019 21.00 Bonheiden Basketball DSE A - Phantoms Basket Boom DSE C Sporthal Berentrode
22-12-2018
Beker
19.00 Phantoms Basket Boom DSE C - Olicsa Antwerpen DSE A Braxhall
30-09-2018
Beker
11.00 Phantoms Basket Boom DSE C 72- 38 Aartselaar BBC DSE B Braxhall
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
1 Duffel K.B.B.C. DSE A 14 13 1 0 0 902 638 264 40
2 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C 13 12 1 0 0 948 693 255 37
3 BBC Schelle DSE A 14 10 4 0 0 784 650 134 34
4 Phantoms Basket Boom DSE C 14 9 5 0 0 870 790 80 32
5 Bonheiden Basketball DSE A 14 9 5 0 0 935 709 226 32
6 Mercurius BBC Berchem DSE A 13 9 4 0 0 718 654 64 31
7 Aartselaar BBC DSE A 14 7 7 0 0 729 749 -20 28
8 KBBC T&T Turnhout DSE A 14 7 7 0 0 858 917 -59 28
9 Gembo Borgerhout DSE A 14 6 8 0 0 777 787 -10 26
10 BC Guco Lier Vzw DSE B 14 5 9 0 0 705 807 -102 24
11 Basket Willebroek DSE C 14 4 10 0 0 721 795 -74 22
12 Fellows Ekeren BBC DSE A 14 3 11 0 0 642 863 -221 20
13 Olicsa Antwerpen DSE A 14 2 12 0 0 647 867 -220 18
14 Koninklijke Herentalse BBC DSE A 14 1 13 0 0 602 919 -317 16

Trainingsuren

Sportschuur Reet
Dag Tijdstip Sporthal
Dinsdag 20.30u - 22.00u Sportschuur Reet