Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
Dames 4

Coach

Mike De Laet

Coach

Spelers

Anke Andries

#0

Guard

1970

100cm

Lore Andries

#0

Guard

1970

100cm

Natasja De Jong

#0

Guard

1970

100cm

Julie Deloose

#0

Guard

1970

100cm

Sayenne Mampaey

#0

Guard

1970

100cm

Anne Stevens

#0

Guard

1970

100cm

Jenti Van Hoeck

#0

Guard

1970

100cm

Annelies Van Sant

#0

Guard

1970

100cm

Noa Vereycken

#0

Guard

1970

100cm

Amber Verschaeren

#0

Guard

1970

100cm

Sam Willemse

#0

Guard

1970

100cm

Eveline Dellaert

#0

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
25-08-2018
Oefen
19.00 St.Paulus Opwijk DSE R - Phantoms Basket Boom DSE D Sporthal VKO
19-08-2018
Oefen
13.00 Phantoms Basket Boom DSE D 30- 42 Jets Basket Zaventem DSE A Braxhall
06-01-2019 10.00 Red Vic Wilrijk DSE A - Phantoms Basket Boom DSE D Sporthal Red Vic
02-12-2018 10.00 BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A - Phantoms Basket Boom DSE D Sporthal Don Bosco
08-09-2018 18.00 Phantoms Basket Boom DSE D 49- 73 Red Vic Wilrijk DSE A Braxhall
31-03-2019 11.00 Phantoms Basket Boom DSE D - BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A Braxhall
14-04-2019 11.00 Phantoms Basket Boom DSE D - Basket Malle DSE A Braxhall
10-11-2018 18.00 Phantoms Basket Boom DSE D - Bonheiden Basketball DSE B Braxhall
19-01-2019 18.30 Phantoms Basket Boom DSE D - BBC Schelle DSE B Braxhall
10-03-2019 11.00 Phantoms Basket Boom DSE D - Antwerp Giants DSE C Braxhall
10-02-2019 11.00 Phantoms Basket Boom DSE D - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE E Braxhall
07-12-2018 21.15 Phantoms Basket Boom DSE D - Aartselaar BBC DSE B Braxhall
24-02-2019 11.00 Phantoms Basket Boom DSE D - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B Braxhall
12-01-2019 21.00 Phantoms Basket Boom DSE D - BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C Braxhall
21-10-2018 11.00 Phantoms Basket Boom DSE D - BBC Econstruct Geel DSE A Braxhall
16-12-2018 15.00 Basket Malle DSE A - Phantoms Basket Boom DSE D Sporthal Berckhoven
02-03-2019 19.00 Bonheiden Basketball DSE B - Phantoms Basket Boom DSE D Sporthal Berentrode
22-09-2018 18.00 BBC Schelle DSE B 33- 46 Phantoms Basket Boom DSE D Sportschuur De Griene
17-11-2018 16.00 Antwerp Giants DSE C - Phantoms Basket Boom DSE D Sporthal Roosendael
13-10-2018 18.00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE E 40- 56 Phantoms Basket Boom DSE D Gem. sporthal Klein Willebroek
06-04-2019 18.00 Aartselaar BBC DSE B - Phantoms Basket Boom DSE D Sporthal De Twee Ringen
04-11-2018 13.00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B - Phantoms Basket Boom DSE D Sportpark Brasel
16-09-2018 17.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C 46- 49 Phantoms Basket Boom DSE D Sporthal De Zeurt
16-02-2019 18.30 BBC Econstruct Geel DSE A - Phantoms Basket Boom DSE D Axion
30-09-2018
Beker
09.00 Phantoms Basket Boom DSE D 41- 75 Basket Willebroek DSE C Braxhall
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
1 Bonheiden Basketball DSE B 5 5 0 0 0 346 232 114 15
2 Antwerp Giants DSE C 5 3 2 0 0 410 211 199 11
3 Phantoms Basket Boom DSE D 4 3 1 0 0 200 192 8 10
4 Red Vic Wilrijk DSE A 3 3 0 0 0 183 125 58 9
5 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B 4 2 2 0 0 226 188 38 8
6 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C 4 2 2 0 0 210 199 11 8
7 Aartselaar BBC DSE B 4 2 2 0 0 196 204 -8 8
8 BBC Econstruct Geel DSE A 3 2 1 0 0 156 148 8 7
9 BBC Schelle DSE B 3 1 2 0 0 138 167 -29 5
10 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE E 5 0 5 0 0 168 327 -159 5
11 Basket Malle DSE A 3 0 3 0 0 155 215 -60 3
12 BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A 3 0 3 0 0 88 268 -180 3

Trainingsuren

Braxhall
Niel
Dag Tijdstip Sporthal
Woensdag 21.00u - 22.30u Braxhall
Vrijdag 19.30u - 21.00u Niel