Logo
Dames Heren Jeugd Clubinfo Contact
Teamfoto
Dames 2e Landelijke A

Coaches

Sven Van Camp

Coach

Thomas Liekens

Assistent-coach

Spelers

Celeste Claes

#0

Guard

1970

100cm

Natalie De Roeck

#0

Guard

1970

100cm

Sabrina Scherps

#0

Guard

1970

100cm

Emma Bell

#0

Guard

1970

100cm

Sarah Bell

#0

Guard

1970

100cm

Ine Joris

#0

Guard

1970

100cm

Ilke Pelgrims

#0

Guard

1970

100cm

Monica Schellemans

#0

Guard

1970

100cm

Nena Schuurmans

#0

Guard

1970

100cm

Sam Van Buggenhout

#0

Guard

1970

100cm

Stien Van Minnebruggen

#0

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
17-12-2017 17.00 Tigers Evergem DSE A 50- 85 Phantoms Rupel Basket DSE A Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
19-11-2017 17.00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 50- 77 Phantoms Rupel Basket DSE A Gemeentelijke Sporthal Laarne
24-11-2017 21.00 Phantoms Rupel Basket DSE A 96- 44 Tigers Evergem DSE A Braxhall
24-03-2018 18.15 Phantoms Rupel Basket DSE A 75- 64 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B Braxhall
14-04-2018 18.15 Phantoms Rupel Basket DSE A 92- 57 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B Braxhall
21-10-2017 18.15 Phantoms Rupel Basket DSE A 64- 61 Gent-Oost Eagles DSE A Braxhall
13-01-2018 18.30 Phantoms Rupel Basket DSE A 79- 64 BC Knokke-Heist DSE A Braxhall
10-03-2018 18.15 Phantoms Rupel Basket DSE A 97- 55 BBC Houtem DSE B Braxhall
23-09-2017 18.15 Phantoms Rupel Basket DSE A 71- 63 Basket Meetjesland DSE A Braxhall
10-11-2017 21.00 Phantoms Rupel Basket DSE A 74- 29 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Braxhall
27-01-2018 18.30 Phantoms Rupel Basket DSE A 100- 58 Wytewa Roeselare DSE B Braxhall
02-12-2017 19.00 Phantoms Rupel Basket DSE A 62- 75 K-Basketteam Kortrijk DSE A Braxhall
17-02-2018 18.15 Phantoms Rupel Basket DSE A 65- 36 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B Braxhall
06-01-2018 18.30 Phantoms Rupel Basket DSE A 77- 52 KBBC Bavi Gent DSE A Braxhall
07-10-2017 18.15 Phantoms Rupel Basket DSE A 63- 75 Avanti Dames Brugge DSE A Braxhall
11-02-2018 11.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 68- 71 Phantoms Rupel Basket DSE A Sporthal De Zeurt
25-02-2018 15.00 Gent-Oost Eagles DSE A 57- 83 Phantoms Rupel Basket DSE A Sporthalle Melle Vogelhoek
16-09-2017 16.00 BC Knokke-Heist DSE A 70- 73 Phantoms Rupel Basket DSE A De Stormmeeuw
28-10-2017 16.30 BBC Houtem DSE B 52- 76 Phantoms Rupel Basket DSE A De Fabriek
20-01-2018 20.00 Basket Meetjesland DSE A 78- 79 Phantoms Rupel Basket DSE A Sporthal Kaprijke Berkakker
17-03-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 62- 79 Phantoms Rupel Basket DSE A Zaal d'Hoogploate
01-10-2017 17.00 Wytewa Roeselare DSE B 44- 68 Phantoms Rupel Basket DSE A Sporthal Schiervelde
07-04-2018 20.30 K-Basketteam Kortrijk DSE A 109- 98 Phantoms Rupel Basket DSE A SC Mimosa
15-10-2017 15.00 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 53- 62 Phantoms Rupel Basket DSE A De Burcht
09-09-2017 20.30 KBBC Bavi Gent DSE A 57- 71 Phantoms Rupel Basket DSE A Sporthal Neptunus
03-02-2018 18.00 Avanti Dames Brugge DSE A 50- 62 Phantoms Rupel Basket DSE A sportzaal "de Polder"
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
1 K-Basketteam Kortrijk DSE A 26 24 2 0 0 1872 1310 562 74
2 Avanti Dames Brugge DSE A 26 24 2 0 0 1788 1230 558 74
3 Phantoms Rupel Basket DSE A 26 23 3 0 0 1999 1533 466 72
4 BC Knokke-Heist DSE A 26 18 8 0 0 1833 1576 257 62
5 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 26 15 11 0 0 1566 1628 -62 56
6 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 26 14 12 0 0 1375 1471 -96 54
7 Basket Meetjesland DSE A 26 11 15 0 0 1592 1649 -57 48
8 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 26 11 15 0 0 1315 1585 -270 48
9 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 26 10 16 0 0 1649 1681 -32 46
10 KBBC Bavi Gent DSE A 26 10 16 0 0 1426 1570 -144 46
11 BBC Houtem DSE B 26 9 17 0 0 1451 1635 -184 44
12 Gent-Oost Eagles DSE A 26 8 18 0 0 1430 1622 -192 42
13 Tigers Evergem DSE A 26 4 22 0 0 1410 1734 -324 34
14 Wytewa Roeselare DSE B 26 1 25 0 0 1239 1721 -482 28

Trainingsuren

Braxhall
Dag Tijdstip Sporthal
Woensdag 20.30u - 22.00u Braxhall
Vrijdag 20.30u - 22.00u Braxhall