Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
Heren 2

Coach

Peter Seghers

Coach

Spelers

Wesley Brits

#0

Guard

1970

100cm

Yannick De Decker

#0

Guard

1970

100cm

Jeroen

#0

Guard

1970

100cm

De Tollenaere

#0

Guard

1970

100cm

Jens Dillen

#0

Guard

1970

100cm

Sven Dillen

#0

Guard

1970

100cm

Martijn Mampaey

#0

Guard

1970

100cm

Daan Mampaey

#0

Guard

1970

100cm

Yves Sas

#0

Guard

1970

100cm

Timmy Steemans

#0

Guard

1970

100cm

Pieter Van Bulck

#0

Guard

1970

100cm

Tim Vercauteren

#0

Guard

1970

100cm

Tom Verwimp

#0

Guard

1970

100cm

Yannis Van Dooren

#0

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
18-08-2018
Oefen
17.00 Duffel K.B.B.C. HSE B 62- 67 Phantoms Basket Boom HSE B Sporthal Rooienberg
25-08-2018
Oefen
18.00 Phantoms Basket Boom HSE B 77- 54 Aartselaar BBC HSE C Braxhall
11-08-2018
Oefen
18.00 Phantoms Basket Boom HSE B 73- 53 Klein-Brabant Basket HSE A Braxhall
05-01-2019 16.00 Fellows Ekeren BBC HSE D 58- 75 Phantoms Basket Boom HSE B Sporthal t Venneke
01-12-2018 19.00 Aartselaar BBC HSE B 75- 71 Phantoms Basket Boom HSE B Sporthal De Twee Ringen
25-10-2018 21.15 Phantoms Basket Boom HSE B 75- 54 Fellows Ekeren BBC HSE D Braxhall
30-03-2019 18.00 Phantoms Basket Boom HSE B - Aartselaar BBC HSE B Braxhall
13-04-2019 18.15 Phantoms Basket Boom HSE B - Koninklijke Herentalse BBC HSE A Braxhall
10-11-2018 18.00 Phantoms Basket Boom HSE B 67- 48 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A Braxhall
19-01-2019 18.30 Phantoms Basket Boom HSE B 75- 68 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B Braxhall
09-03-2019 18.00 Phantoms Basket Boom HSE B - St.Amandse BBC HSE A Braxhall
06-10-2018 18.00 Phantoms Basket Boom HSE B 79- 69 Willibies Antwerpen HSE A Braxhall
24-11-2018 18.30 Phantoms Basket Boom HSE B 81- 62 Basket Willebroek HSE C Braxhall
09-02-2019 18.00 Phantoms Basket Boom HSE B 80- 52 BBC Putte HSE A Braxhall
08-12-2018 18.30 Phantoms Basket Boom HSE B 80- 36 K. Vabco Mol BBC HSE C Braxhall
23-02-2019 18.00 Phantoms Basket Boom HSE B - Olicsa Antwerpen HSE B Braxhall
12-01-2019 18.45 Phantoms Basket Boom HSE B 59- 55 BBC Floorcouture Zoersel HSE A Braxhall
20-10-2018 18.00 Phantoms Basket Boom HSE B 82- 74 Gembo Borgerhout HSE C Braxhall
15-12-2018 19.30 Koninklijke Herentalse BBC HSE A 20- 0 BFOR Phantoms Basket Boom HSE B Atheneum De Vesten
02-03-2019 20.00 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A - Phantoms Basket Boom HSE B Sporthal Don Bosco
22-09-2018 18.15 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B 20- 0 BFOR Phantoms Basket Boom HSE B Gemeentelijke Sporthal Nijlen
17-11-2018 19.00 St.Amandse BBC HSE A 96- 92 Phantoms Basket Boom HSE B Gemeentelijke Sporthal Sint-Amands
03-02-2019 13.00 Willibies Antwerpen HSE A 77- 70 Phantoms Basket Boom HSE B Expohal
17-03-2019 14.30 Basket Willebroek HSE C - Phantoms Basket Boom HSE B Gem. sporthal Klein Willebroek
13-10-2018 19.30 BBC Putte HSE A 62- 70 Phantoms Basket Boom HSE B Gemeentelijke sporthal Klein Boom
07-04-2019 15.00 K. Vabco Mol BBC HSE C - Phantoms Basket Boom HSE B Sporthal Rozenberginstituut
04-11-2018 16.00 Olicsa Antwerpen HSE B 63- 69 Phantoms Basket Boom HSE B Sporthal St-Ludgardis
16-09-2018 17.00 BBC Floorcouture Zoersel HSE A 48- 78 Phantoms Basket Boom HSE B Sporthal GSA
17-02-2019 11.30 Gembo Borgerhout HSE C 59- 84 Phantoms Basket Boom HSE B Sporthal Luysbekelaar
27-10-2018
Beker
16.30 Phantoms Basket Boom HSE B 42- 75 Wuustwezel BBC HSE A Braxhall
30-09-2018
Beker
15.00 Phantoms Basket Boom HSE B 89- 54 Basket Stabroek HSE C Braxhall
01-09-2018
Beker
18.15 Phantoms Basket Boom HSE B 86- 69 Mercurius BBC Berchem HSE A Braxhall
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
1 Koninklijke Herentalse BBC HSE A 19 16 3 0 0 1423 1169 254 51
2 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B 19 15 4 0 0 1327 1158 169 49
3 Phantoms Basket Boom HSE B 19 14 3 0 2 1287 1096 191 45
4 Basket Willebroek HSE C 19 12 7 0 0 1348 1240 108 43
5 Fellows Ekeren BBC HSE D 19 11 8 0 0 1251 1277 -26 41
6 BBC Floorcouture Zoersel HSE A 19 10 9 0 0 1304 1265 39 39
7 Gembo Borgerhout HSE C 19 10 9 0 0 1493 1473 20 39
8 Willibies Antwerpen HSE A 19 10 9 0 0 1342 1344 -2 39
9 St.Amandse BBC HSE A 19 8 11 0 0 1273 1332 -59 35
10 Olicsa Antwerpen HSE B 20 7 13 0 0 1349 1430 -81 34
11 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A 19 7 12 0 0 1203 1285 -82 33
12 Aartselaar BBC HSE B 19 6 13 0 0 1218 1316 -98 31
13 BBC Putte HSE A 20 5 15 0 0 1238 1457 -219 30
14 K. Vabco Mol BBC HSE C 19 3 16 0 0 1168 1382 -214 25

Trainingsuren

Braxhall
Sportschuur Reet
Dag Tijdstip Sporthal
Dinsdag 21.00u - 22.30u Sportschuur Reet
Donderdag 21.00u - 22.30u Braxhall