Logo
Dames Heren Jeugd Clubinfo Contact
Heren 3

Coach

Kevin Roelandts

Coach

Spelers

Lawrence Bell

#0

Guard

1970

100cm

Ian De pauw

#0

Guard

1970

100cm

Ilias De Prest

#0

Guard

1970

100cm

Keanu De Ruysscher

#0

Guard

1970

100cm

Maarten Gemoets

#0

Guard

1970

100cm

Yiri Van Assche

#0

Guard

1970

100cm

Dario Van Camp

#0

Guard

1970

100cm

Jonah Verschaeren

#0

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
29-09-2018
Beker
00.00 Fellows Ekeren BBC HSE E - Phantoms Basket Boom HSE C Sporthal t Venneke
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
- BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Kangoeroes Basket Willebroek HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BC Guco Lier Vzw HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Fellows Ekeren BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Lyra Nila Nijlen HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Mercurius BBC Berchem HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Floorcouture Zoersel HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Gembo Borgerhout HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Oxaco BBC Boechout HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE E 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Horticult Kontich Wolves HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Schelle HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Nieuw Brabo Antwerpen HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Oxaco BBC Boechout HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bot Schilde HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Phantoms Basket Boom HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Nieuw Brabo Antwerpen HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Basket Malle HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Nieuw Brabo Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Duffel K.B.B.C. HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Geranimo Bornem Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BC Guco Lier Vzw HSE E 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BC Guco Lier Vzw HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Okido Arendonk HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Fellows Ekeren BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Basket Stabroek HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Horticult Kontich Wolves HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Okido Arendonk HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Kangoeroes Basket Willebroek HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Olicsa Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Fellows Ekeren BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Basket Stabroek HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Okido Arendonk HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Floorcouture Zoersel HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Phantoms Basket Boom HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Phantoms Basket Boom HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Red Vic Wilrijk HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Red Vic Wilrijk HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Sobabee Zwijndrecht HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Vriendenhof Walem HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Willibies Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Wuustwezel BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Wuustwezel BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Wuustwezel BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Zuiderkempen Diamonds HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Zuiderkempen Diamonds HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Laakdal HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trainingsuren

Er zijn nog geen trainingsuren beschikbaar.