Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
Teamfoto
Heren 4

Coach

Coach

Fons De Decker

Coach

Spelers

Speler

Steven Borghys

#5

Guard

1970

100cm

Speler

Ruben Cools

#13

Guard

1970

100cm

Speler

Joris Govaerts

#7

Guard

1970

100cm

Speler

Stijn Van De Perre

#6

Guard

1970

100cm

Speler

Kyle Vanlerberghe

#4

Guard

1970

100cm

Speler

Jeroen Claessen

#11

Guard

1970

100cm

Speler

Ruben Smits

#9

Guard

1970

100cm

Speler

Thibo Decat

#10

Guard

1970

100cm

Speler

Noah De Weerdt

#12

Guard

1970

100cm

Speler

Roan Simon

#8

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
05-01-2019 16.30 Red Vic Wilrijk HSE C - Phantoms Basket Boom HSE D Sporthal Red Vic
01-12-2018 20.30 Essense Esbac HSE Z 81- 89 Phantoms Basket Boom HSE D Sportcomplex Hemelrijk
08-09-2018 16.00 Phantoms Basket Boom HSE D 57- 74 Red Vic Wilrijk HSE C Braxhall
30-03-2019 16.00 Phantoms Basket Boom HSE D - Essense Esbac HSE Z Braxhall
13-04-2019 16.00 Phantoms Basket Boom HSE D - Telstar B.B.C. Mechelen HSE C Braxhall
10-11-2018 20.00 Phantoms Basket Boom HSE D 79- 35 KBBC T&T Turnhout HSE E Braxhall
23-03-2019 18.00 Phantoms Basket Boom HSE D - Mercurius BBC Berchem HSE C Braxhall
09-03-2019 16.00 Phantoms Basket Boom HSE D - St.Amandse BBC HSE B Braxhall
06-10-2018 18.00 Phantoms Basket Boom HSE D 63- 80 Horticult Kontich Wolves HSE D Braxhall
14-10-2018 15.00 Phantoms Basket Boom HSE D 78- 47 Wuustwezel BBC HSE C Braxhall
08-12-2018 20.30 Phantoms Basket Boom HSE D 82- 88 Zuiderkempen Diamonds HSE D Braxhall
23-02-2019 16.00 Phantoms Basket Boom HSE D - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE B Braxhall
12-01-2019 16.30 Phantoms Basket Boom HSE D - BC Rumst HSE A Braxhall
20-10-2018 18.00 Phantoms Basket Boom HSE D 83- 59 Nieuw Brabo Antwerpen HSE C Braxhall
15-12-2018 20.15 Telstar B.B.C. Mechelen HSE C 61- 84 Phantoms Basket Boom HSE D Sporthal Appelaar
02-03-2019 16.00 KBBC T&T Turnhout HSE E - Phantoms Basket Boom HSE D Sporthal St. Victor
22-09-2018 18.00 Mercurius BBC Berchem HSE C 61- 56 Phantoms Basket Boom HSE D Sporthal Het Rooi
17-11-2018 17.00 St.Amandse BBC HSE B 86- 68 Phantoms Basket Boom HSE D Gemeentelijke Sporthal Sint-Amands
02-02-2019 18.15 Horticult Kontich Wolves HSE D - Phantoms Basket Boom HSE D Sporthal Sint Rita
09-02-2019 16.00 Wuustwezel BBC HSE C - Phantoms Basket Boom HSE D Sporthal Wuustwezel
06-04-2019 17.00 Zuiderkempen Diamonds HSE D - Phantoms Basket Boom HSE D Sportpark Joris Verhaegen
04-11-2018 15.00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE B 49- 55 Phantoms Basket Boom HSE D Sportpark Brasel
16-09-2018 15.30 BC Rumst HSE A 54- 62 Phantoms Basket Boom HSE D Gemeentelijk Park Rumst
17-02-2019 13.00 Nieuw Brabo Antwerpen HSE C - Phantoms Basket Boom HSE D Expohal
29-09-2018
Beker
18.00 KBBC T&T Turnhout HSE C 82- 59 Phantoms Basket Boom HSE D Sporthal St. Victor
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
1 Mercurius BBC Berchem HSE C 13 11 2 0 0 933 745 188 35
2 St.Amandse BBC HSE B 11 9 2 0 0 736 633 103 29
3 Horticult Kontich Wolves HSE D 10 9 1 0 0 674 524 150 28
4 Zuiderkempen Diamonds HSE D 10 8 2 0 0 746 564 182 26
5 Red Vic Wilrijk HSE C 11 6 5 0 0 672 712 -40 23
6 Phantoms Basket Boom HSE D 11 6 5 0 0 767 694 73 23
7 Nieuw Brabo Antwerpen HSE C 10 6 3 0 1 658 605 53 21
8 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE B 11 3 8 0 0 584 676 -92 17
9 Telstar B.B.C. Mechelen HSE C 10 3 7 0 0 508 552 -44 16
10 KBBC T&T Turnhout HSE E 11 2 9 0 0 451 748 -297 15
11 BC Rumst HSE A 10 2 8 0 0 469 548 -79 14
12 Wuustwezel BBC HSE C 12 0 11 0 1 560 770 -210 11
13 Essense Esbac HSE Z 2 1 1 0 0 132 119 13 4

Trainingsuren

Braxhall
Kon Ath Boom
Dag Tijdstip Sporthal
Maandag 21.00u - 22.30u Braxhall
Woensdag 20.30u - 22.00u Kon Ath Boom
Donderdag 21.00u - 22.30u Terhagen