Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
U10 – Jongens Microben A

Team

Coach
Cato D'Hooge
Spelers
#0
William Blake Lofombo
#0
Imraan Jarraya
#0
Milan Sels
#0
Ibe Claes
#0
Gedeon De Souza
#0
Arthur Van den Briel
#0
Victor Van de Parre

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
11-11-2018 11.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Gembo Borgerhout G10 B Braxhall
20-10-2018 14.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Oxaco BBC Boechout G10 B Braxhall
06-10-2018 14.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Red Vic Wilrijk G10 A Braxhall
23-09-2018 13.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Sobabee Zwijndrecht G10 A Braxhall
29-09-2018 14.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 BBC Berlaar G10 A Braxhall
01-12-2018 09.30 Gembo Borgerhout G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Luysbekelaar
15-12-2018 10.00 Oxaco BBC Boechout G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Capenberg Oxaco Center
17-11-2018 10.00 Red Vic Wilrijk G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Red Vic
14-10-2018 12.00 Sobabee Zwijndrecht G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Linkeroever
03-11-2018 09.00 BBC Berlaar G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal t Stapveld
19-01-2019 12.00 Red Vic Wilrijk G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Red Vic
16-02-2019 11.00 Duffel K.B.B.C. G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Rooienberg
10-02-2019 12.00 Aartselaar BBC G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal De Twee Ringen
06-04-2019 09.00 Wuustwezel BBC G10 A - Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Wuustwezel
23-03-2019 09.00 Mercurius BBC Berchem G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Het Rooi
02-02-2019 09.30 Geranimo Bornem Basket G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Breeven
16-03-2019 12.30 Sobabee Zwijndrecht G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 A Sporthal Zwijndrecht
27-04-2019 14.00 Phantoms Basket Boom G10 A - Red Vic Wilrijk G10 A Braxhall
13-04-2019 14.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Duffel K.B.B.C. G10 A Braxhall
03-03-2019 13.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Aartselaar BBC G10 B Braxhall
24-02-2019 09.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Wuustwezel BBC G10 A Braxhall
30-03-2019 14.00 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Mercurius BBC Berchem G10 A Braxhall
05-05-2019 11.00 Phantoms Basket Boom G10 A - Geranimo Bornem Basket G10 A Braxhall
26-01-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 A 1- 1 Sobabee Zwijndrecht G10 A Sportschuur Reet
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
- Phantoms Basket Boom G10 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Gembo Borgerhout G10 B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Oxaco BBC Boechout G10 B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Red Vic Wilrijk G10 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Sobabee Zwijndrecht G10 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Berlaar G10 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trainingsuren

Braxhall
Dag Tijdstip Sporthal
Woensdag 14.30u - 16.00u Braxhall
Donderdag 16.30u - 18.00u Braxhall

Foto's

Er zijn nog geen foto's beschikbaar.