Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
U10 – Meisjes Microben

Team

Coach
Yvan Van den Eynden
Spelers
#0
Amber Van Orshaegen
#0
Lore De Haes
#0
Monica Sels
#0
Neme Riva Dechosta
#0
Lien Tytgat
#0
Emma Sel
#0
Ophelia Aguidi

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
23-09-2018
Oefen
11.30 Basket Willebroek G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal de Schalk
10-11-2018 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B 1- 1 Fellows Ekeren BBC G10 B Sportschuur Reet
21-10-2018 09.00 Phantoms Basket Boom G10 B 1- 1 Wuustwezel BBC G10 A Braxhall
06-10-2018 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B 1- 1 BBC Lyra Nila Nijlen G10 B Sportschuur Reet
30-09-2018 09.00 Phantoms Basket Boom G10 B 1- 1 BBC Sint-Katelijne-Waver G10 A Braxhall
08-12-2018 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B 1- 1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 C Sportschuur Reet
01-12-2018 16.00 Fellows Ekeren BBC G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal t Venneke
15-12-2018 09.00 Wuustwezel BBC G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal Wuustwezel
17-11-2018 09.30 BBC Lyra Nila Nijlen G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal 'De Putting'
14-10-2018 10.00 BBC Sint-Katelijne-Waver G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B TC Heiveld hal 3
27-10-2018 09.00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 C 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B Stedelijke Sporthal Winketkaai
19-01-2019 09.30 Gembo Borgerhout G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal Luysbekelaar
16-02-2019 13.00 Duffel K.B.B.C. G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal Rooienberg
12-01-2019 16.00 Fellows Ekeren BBC G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal t Venneke
23-02-2019 11.15 Mercurius BBC Berchem G10 B - Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal Het Rooi
23-03-2019 15.00 Bonheiden Basketball G10 B - Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal Berentrode
04-05-2019 14.00 Olicsa Antwerpen G10 A - Phantoms Basket Boom G10 B Sporthal St-Ludgardis
16-03-2019 15.00 BBC Schelle G10 B - Phantoms Basket Boom G10 B Sportschuur De Griene
27-04-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B - Gembo Borgerhout G10 A Sportschuur Reet
13-04-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B - Duffel K.B.B.C. G10 B Sportschuur Reet
02-03-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B - Fellows Ekeren BBC G10 A Sportschuur Reet
06-04-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B - Mercurius BBC Berchem G10 B Sportschuur Reet
31-03-2019 09.00 Phantoms Basket Boom G10 B - Bonheiden Basketball G10 B Braxhall
02-02-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B 1- 1 Olicsa Antwerpen G10 A Sportschuur Reet
26-01-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 B 1- 1 BBC Schelle G10 B Sportschuur Reet
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
- Phantoms Basket Boom G10 B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Fellows Ekeren BBC G10 B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Wuustwezel BBC G10 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Lyra Nila Nijlen G10 B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- BBC Sint-Katelijne-Waver G10 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 C 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trainingsuren

Braxhall
Sportschuur Reet
Dag Tijdstip Sporthal
Woensdag 17.30u - 19.00u Sportschuur Reet
Vrijdag 16.30u - 18.00u Braxhall

Foto's

Er zijn nog geen foto's beschikbaar.