Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
Teamfoto
Dames 2

Coaches

Sven Van Camp

Coach

Thomas Liekens

Assistent-coach

Spelers

Ilke Pelgrims

#0

Guard

1970

100cm

Monica Schellemans

#0

Guard

1970

100cm

Nena Schuurmans

#0

Guard

1970

100cm

Vreny Van Driel

#0

Guard

1970

100cm

Stien Van Minnebruggen

#0

Guard

1970

100cm

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
01-09-2018
Oefen
17.00 BC Maasmechelen DSE A 79- 64 Phantoms Basket Boom DSE B Sportcomplex De Helix
11-08-2018
Oefen
18.30 BBC Houtem DSE A 55- 72 Phantoms Basket Boom DSE B De Fabriek
01-09-2018
Oefen
18.30 Amon Jeugd Gentson DSE B 52- 78 Phantoms Basket Boom DSE B Leopoldskazerne
24-03-2019
Beker
17.30 Phantoms Basket Boom DSE A 69- 64 Phantoms Basket Boom DSE B Braxhall
20-02-2019
Beker
19.15 Kortrijk Spurs DSE A 60- 73 Phantoms Basket Boom DSE B SC Mimosa
06-02-2019
Beker
19.00 Phantoms Basket Boom DSE B 73- 61 Kortrijk Spurs DSE A Braxhall
16-12-2018
Beker
13.00 Antwerp Giants DSE B 63- 82 Phantoms Basket Boom DSE B Basketcampus Gasthuishoeve
27-10-2018
Beker
20.30 Phantoms Basket Boom DSE B 60- 47 Bent Merkschoenen Waregem DSE A Braxhall
29-08-2018
Beker
20.30 BC Guco Lier Vzw DSE A 52- 76 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Sint Gummaruscollege
26-08-2018
Beker
13.00 Phantoms Basket Boom DSE B 77- 45 Kortrijk Spurs DSE B Braxhall
11-09-2018
Beker
21.00 Phantoms Basket Boom DSE B 72- 59 Basket Willebroek DSE A Braxhall
11-11-2018 18.00 KB Oostende Bredene DSE A 49- 54 Phantoms Basket Boom DSE B Ter Polder
06-04-2019 18.30 BBC Wildcats Gavere DSE A 56- 75 Phantoms Basket Boom DSE B De Vierklaver
20-10-2018 20.45 Kortrijk Spurs DSE B 55- 71 Phantoms Basket Boom DSE B SC Mimosa
15-09-2018 20.30 KBBC Bavi Gent DSE A 44- 89 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Neptunus
06-01-2019 11.00 BC Knokke-Heist DSE A 48- 91 Phantoms Basket Boom DSE B De Stormmeeuw
06-10-2018 18.30 Basket Meetjesland DSE A 51-124 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Kaprijke Berkakker
15-12-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 73- 69 Phantoms Basket Boom DSE B Zaal d'Hoogploate
23-02-2019 18.00 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 53- 81 Phantoms Basket Boom DSE B De Burcht
19-01-2019 16.00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 54-108 Phantoms Basket Boom DSE B Gemeentelijke Sporthal Laarne
25-11-2018 15.00 Gent-Oost Eagles DSE A 62- 82 Phantoms Basket Boom DSE B Sporthal Melle Vogelhoek
09-03-2019 17.45 Antwerp Giants DSE B 42- 72 Phantoms Basket Boom DSE B Basketcampus Gasthuishoeve
30-03-2019 20.30 Mibac Middelkerke DSE A 56- 97 Phantoms Basket Boom DSE B Sporhal De Branding
09-02-2019 16.30 BBC Houtem DSE B 62- 90 Phantoms Basket Boom DSE B De Fabriek
02-03-2019 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 74- 56 KB Oostende Bredene DSE A Braxhall
08-12-2018 18.45 Phantoms Basket Boom DSE B 116- 39 BBC Wildcats Gavere DSE A Braxhall
16-02-2019 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 74- 59 Kortrijk Spurs DSE B Braxhall
12-01-2019 18.45 Phantoms Basket Boom DSE B 92- 37 KBBC Bavi Gent DSE A Braxhall
09-09-2018 15.00 Phantoms Basket Boom DSE B 92- 41 BC Knokke-Heist DSE A Braxhall
02-02-2019 16.30 Phantoms Basket Boom DSE B 95- 45 Basket Meetjesland DSE A Braxhall
13-04-2019 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 95- 34 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Braxhall
03-11-2018 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B 85- 49 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B Braxhall
01-11-2018 11.00 Phantoms Basket Boom DSE B 60- 51 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B Braxhall
16-03-2019 16.30 Phantoms Basket Boom DSE B 106- 35 Gent-Oost Eagles DSE A Braxhall
18-11-2018 15.00 Phantoms Basket Boom DSE B 79- 56 Antwerp Giants DSE B Braxhall
01-12-2018 16.30 Phantoms Basket Boom DSE B 94- 57 Mibac Middelkerke DSE A Braxhall
13-10-2018 16.15 Phantoms Basket Boom DSE B 80- 48 BBC Houtem DSE B Braxhall
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
1 Phantoms Basket Boom DSE B 26 25 1 0 0 2245 1312 933 76
2 Kortrijk Spurs DSE B 26 21 5 0 0 1770 1474 296 68
3 KB Oostende Bredene DSE A 26 20 6 0 0 1804 1374 430 66
4 Antwerp Giants DSE B 26 17 9 0 0 1700 1550 150 60
5 BBC Houtem DSE B 26 14 12 0 0 1624 1660 -36 54
6 BC Knokke-Heist DSE A 26 14 12 0 0 1754 1803 -49 54
7 Mibac Middelkerke DSE A 26 12 14 0 0 1712 1748 -36 50
8 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 26 11 15 0 0 1428 1515 -87 48
9 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 26 11 15 0 0 1482 1588 -106 48
10 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 26 10 16 0 0 1640 1788 -148 46
11 KBBC Bavi Gent DSE A 26 10 15 0 1 1359 1644 -285 45
12 Basket Meetjesland DSE A 26 9 17 0 0 1572 1879 -307 44
13 Gent-Oost Eagles DSE A 26 5 21 0 0 1377 1733 -356 36
14 BBC Wildcats Gavere DSE A 26 3 23 0 0 1445 1844 -399 32

Trainingsuren

Braxhall
Dag Tijdstip Sporthal
Maandag 19.30u - 21.00u Braxhall
Woensdag 19.30u - 21.00u Braxhall
Vrijdag 21.00u - 22.30u Braxhall