Logo
Dames Heren Jeugd Komende wedstrijden Nieuws Evenementen Clubinfo Contact
U10 – Jongens Microben B

Team

Coach
Eric Boeykens
Spelers
#0
Imraan Dielemans
#0
Jasper Boschmans
#0
Ilyas Jedane
#0
Arne Nicolay
#0
Rube Gielis
#0
Thibeau De Decker

Teaminfo

Kalender
Rangschikking
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Sporthal Verslagen
20-10-2018 14.00 Red Vic Wilrijk G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Sporthal Red Vic
24-11-2018 11.00 Basket Stabroek G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Sporthal Attenhoven
15-12-2018 09.30 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Red Vic Wilrijk G10 B Sportschuur Reet
23-09-2018 09.00 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Basket Stabroek G10 A Braxhall
03-11-2018 09.30 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Hove Rabbits G10 A Sportschuur Reet
06-10-2018 09.30 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Horticult Kontich Wolves G10 C Sportschuur Reet
10-11-2018 09.30 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 D Sportschuur Reet
08-12-2018 12.00 Hove Rabbits G10 A 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Sportpark Hove
17-11-2018 16.00 Horticult Kontich Wolves G10 C - Phantoms Basket Boom G10 C Sporthal Sint Rita
29-09-2018 09.00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 D 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Sporthal de Schalk
19-01-2019 14.00 Antwerp Giants G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Basketcampus Gasthuishoeve
16-02-2019 13.30 Horticult Kontich Wolves G10 C 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Sporthal Sint Rita
10-02-2019 12.00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 D 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Gem. sporthal Klein Willebroek
06-04-2019 15.00 Duffel K.B.B.C. G10 C 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Sporthal Rooienberg
23-03-2019 12.00 Olicsa Antwerpen G10 C 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Sporthal St-Ludgardis
02-02-2019 11.15 Geranimo Bornem Basket G10 B 1- 1 Phantoms Basket Boom G10 C Sporthal Breeven
27-04-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Antwerp Giants G10 B Sportschuur Reet
13-04-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Horticult Kontich Wolves G10 C Sportschuur Reet
02-03-2019 09.30 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 D Sportschuur Reet
24-02-2019 13.00 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Duffel K.B.B.C. G10 C Braxhall
30-03-2019 12.00 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Olicsa Antwerpen G10 C Braxhall
05-05-2019 09.00 Phantoms Basket Boom G10 C 1- 1 Geranimo Bornem Basket G10 B Braxhall
# Team G W V D FF PV PT PS PTN
- Red Vic Wilrijk G10 B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Basket Stabroek G10 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Phantoms Basket Boom G10 C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Hove Rabbits G10 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Horticult Kontich Wolves G10 C 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 D 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trainingsuren

Braxhall
Sportschuur Reet
Dag Tijdstip Sporthal
Maandag 16.30u - 18.00u Braxhall
Woensdag 17.30u - 19.00u Sportschuur Reet

Foto's

Er zijn nog geen foto's beschikbaar.